امروزه یکی از بهترین و جدیدترین شیوه های تبلیغات اینترنتی رپورتاژ آگهی میباشد که یکی از بهترین شیوه های تبلیغات در دنیای اینترنت است زیرا رپورتاژ آگهی ویژگی هایی را دارا میباشد که آن را نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی متمایز کرده است.وبسایت های زیادی درحال حاضر از رپورتاژ آگهی برای برندینگ و افزایش فروش وبسایت خود استفاده میکنند که یکی از مهمترین ویژگی های رپورتاژ آگهی این است که شما قادر خواهید بود در مقاله رپورتاژ خود بک لینک دریافت نمایید و رتبه وبسایت خود را در گوگل افزایش دهید. برای آنکه درک بهتری از رپورتاژ آگهی داشته باشید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید .

رپورتاژ آگهی چیست ؟

در واقع رپورتاژ آگهی نوعی مقاله میباشد که در وبسایت مورد نظر درج خواهد شد و شما در این مقاله قادر خواهید بود چکیده ای کامل از محصولات خود و یا برند خود را بنویسید و کاربرانی که مقاله شما را مطالعه میکنند را به سمت وبسایت خود بکشانید.در ریپورتاژ آگهی شما قادر هستید تعدادی لینک بصورت فالو دریافت کنید که این لینک ها بسیار با ارزش میباشند و باعث افزایش صد درصدی رتبه شما در گوگل شوند .برای اینکه از طریق رپورتاژ آگهی فروش وبسایت خود را چند برابر نمایید باید یک مقاله جامع و جذاب درباره محصول خود بنویسید و آن را در وبسایت مورد نظر درج نمایید .

ریپورتاژ آگهی چیست

رپورتاژ چگونه باعث افزایش رتبه ما در گوگل خواهد شد ؟

اگر برای سئوی وبسایت خود لینک سازی کرده باشید حتما میدانید که دریافت لینک از محتوا بسیار با ارزش میباشد و باعث افزایش رتبه شما در گوگل خواهد شد. سعی کنید در هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی یک مقاله کاملا بهینه و استاندارد بنویسید تا از نظر سئو مقاله ای با ارزش باشد تا نتیجه بهتری از درج رپورتاژ دریافت نمایید. در مقالات خود بهتر است حداکثر ۳ الی ۴ لینک درج کنید زیرا با افزودن لینک های بیشتر به مقاله خود ارزش مقاله شما پایین خواهد آمد و گوگل به محتوای شما ارزش زیادی نخواهد داد. همچنین تعداد کاراکتر هایی که در هنگام نوشتن مقاله رپورتاژ آگهی باید در نظر بگیرید بالای ۸۰۰ کاراکتر میباشد تا بازخورد بهتری را دریافت کنید.

در چه سایت هایی رپورتاژ درج کنم تا نتیجه بهتری دریافت کنم ؟

بهتر است از سایت هایی رپورتاژ آگهی دریافت کنید که جزوه بهترین و پربازدید ترین وبسایت ها میباشند زیرا اینگونه مقاله شما بیشتر بازدید خواهد داشت و نیز وقتی شما در وبسایتی با رتبه بالا لینک خود را ثبت میکنید آن لینک دریافتی ارزش بیشتری خواهد داشت تا اینکه شما در وبسایت های بی ارزش لینک خود را ثبت کنید. بهترین سایت ها برای درج آگهی ریپورتاژ سایت های خبری و تفریحی میباشند زیرا اینگونه وبسایت ها دائم درحال بروز رسانی میباشند و گوگل توجه بیشتری به اینگونه سایت ها خواهد داشت.

قیمت رپورتاژ آگهی چقدر میباشد ؟

قیمت رپورتاژ آگهی بستگی به سایتی دارد که شما آن را انتخاب میکنید مثلا اگر یک وبسایت بی ارزش که رتبه چندان بالایی ندارد رپورتاژ آگهی خرید کنید خیلی کمتر از وبسایتی میباشد که با رتبه الکسای زیر ۱۰۰۰ ایران است و همچنین از پیج اتوریتی بیشتری برخوردار میباشد.سعی کنید بیشتر به کیفیت رپورتاژ آگهی خود بپردازید تا اینکه قیمت آن چقدر است …. همیشه به مشتریان خود میگویم که یک رپورتاژ خوب و قوی خیلی بهتر از دو رپورتاژ ضعیف میباشد .

بک لینک بخرم یا رپورتاژ آگهی ؟

این سوال را خیلی از افراد از ما میپرسند که کدام یک بهتر است ؟

در این مقاله به سوال شما پاسخ خواهیم داد.در واقع هردوی آن ها یکی میباشد ولی چند فرق اساسی دارند. شما وقتی در وبسایتی یک لینک یا تبلیغات متنی خریداری میکنید لینک شما در تمامی صفحات آن وبسایت درج خواهد شد و همچنین شما میبایست بصورت ماهانه و یا سالانه بک لینک خود را تمدید نمایید که اگر در وبسایت های با کیفیت درج کنید خرید بک لینک برای شما هزینه بسیار بالایی را در پیش خواهد گرفت ولی شما وقتی رپورتاژ آگهی خرید میکنید با یکبار هزینه بک لینک شما بصورت دائم در وبسایت مورد نظرتان درج خواهد شد و دیگر هیچگاه نیاز به تمدید آن ندارید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *